Kurtizanka logo Latviešu Latviešu

Русский Русский

English English
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
VIP Kurtizānes, iepazīšanās seksamVIP Kurtizānes, iepazīšanās seksamVIP Kurtizānes, iepazīšanās seksam

ROYAL VIP anketa | LADYR - LADYRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

Pakalpojumi:

Apraksts: Būsi visu lapu augšpusē un Tevi apskatīs vienmēr pirmo!
Abonē pakalpojumu “Royal VIP”:
1 diena - 2 EUR
7 dienas - 8.50 EUR

ROYAL VIP anketa aktīva līdz: 01.01.1970 0:00

Kurtizānes Maskavā | Kurtizānes Pēterburgā
RSS ziņas Parakstīties jaunumiem Meitenes Pievienot anketu Bildes Par Seksu Top10 Meklēt Meitenēm
 
ID 3983    1  2  3 
callgirlsuvidha , Rīga, Vecrīga
Anketa nav apmaksāta
Saņem meitenes kontaktus! Sūti SMS
KURTT 3983

uz numuru (+371) 1881 SMS cena 0.60 EUR
Zvani un saki, ka pateicoties portālam Kurtizanka.lv esi viņu atradis!
Vecums:  24
Augums:  60
Svars:  45
Krūtis:  0
Angļu
 
Pakalpojumi
Orālais Anālais Pāriem Lezbi S/M Grupveida Citi
Apraksts
Anketa nav apmaksāta
NEELAM +918888769068 Secure High Class Services Affordable Rate 100% Satisfaction, Unlimited Enjoyment. Any Time for Model/Teens Escort in PUNE High class luxury and premium escorts.

Location: - All escort

★ Get High Profile, Well Educated , Good Looking , Full Cooperative Model Services. you can see me at my comfortable Hotels or I can visit you in hotel Our Service Available IN All ALL PAET OF SERVICE, 3/5/7 HOTEL , In call /Out call Service.24 hrs ,




★ To enjoy with hot and sexy girls .

★ We provide :-
• Models
• Vip Models
• Russian Models
• Foreigner Models
• TV Actress and Celebrities
• Receptionist
• Air Hostess
• Call Center Working Girls/Women
• Hi-Tech Co. Girls/Women
• Housewife
• Collage Going Girls.
• Travelling Escorts.
• Ramp-models
• Foreigner And Many More.. Incall & Outcall Available...
• INDEPENDENT GIRLS / HOUSE WIFES

★OUR BEST SERVICES: - FOR BOOKING ★
★ A-Level (5 star escort)
★ Strip-tease
★ BBBJ (Bareback Blowjob)
★ Spending time in my rooms
★ BJ (Blowjob Without a Condom)
★ COF (Come On Face)
★ Completion
★ (Oral to completion) bjnonCovered
★ Special Massage
★ O-Level (Oral sex)
★ Blow Job;
★ Oral sex with a noncondom)
★ COB (Come On Body)
★ Extra-ball (Have sex many times)

CLASS OF GIRLS

COLLEGE GIRL
SCHOOL GIRL
HOUSE WIFES
MODEL
VIP MODEL
CALL CENTER GIRL
RECEPTONIST
NEWLY MARRIED HOUSE WIFES
VIP MODEL

NOT ALLOWED TIME PASSER Pune Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/pune-call-girls-1.html
Pune Escorts https://www.callgirlsuvidha.com Pune Escorts Agency
Wakad Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/wakad-escorts.html
Wakad Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/wakad-escorts.html
Shemale call girls
Wakad Call Girls Service https://www.pcmccallgirls.com/wakad-call-girls.html Wakad Call Girl
Baner Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/baner-call-girls.html Baner Escorts
Lonavala Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/lonavala-escorts.html
Lonavala Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/lonavala-call-girls.html
Hinjewadi Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/hinjewadi-escorts.html
Hinjewadi Female Escorts https://www.pcmccallgirls.com/hinjewadi-escorts.html
Hinjewadi Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/hinjewadi-call-girls.html
Es strādāju
Pirmdiena no 10.00 līdz 12.00
Otrdiena no 11.00 līdz 3.00
Trešdiena no 11.00 līdz 3.00
Ceturtdiena no 11.00 līdz 3.00
Piektdiena no 10.00 līdz 3.00
Sestdiena no 10.00 līdz 3.00
Svētdiena no 10.00 līdz 12.00
Anketa skatīta
Šodien reizes
Vakar 0 reizes
Šomēnes 1 reizes
Pavisam 2 reizes
 
sekss, intimmeitene, prostitūta


Apmaksā un rediģē savu anketu.
SMS Numurs Darbība Cena
KURTA 3983 1881 Pacelt anketu uz pirmo vietu un pagarināt par 15 dienām 2.00 EUR
KURTV 3983 1881 VIP status 5 dienām un pacelt anketu uz pirmo vietu 4.90 EUR
KURTSL 3983 1881 Slide Show (bilžu rotācija profilā) 7 dienas 1.00 EUR
KURTR 3983 1881 SUPER VIP status 1 dienai 2.00 EUR
KURTRY 3983 1881 SUPER VIP status 7 dienām 8.50 EUR
KURTEX 3983 1881 Zelta rāmis 15 dienām 2.00 EUR
anketa aktīva līdz:
01.01.1970 0:00

 

Anketa ar intīmmeitenes datiem, kura piedāvā dažādus sekss paveidus: grupveida seksu, klasisko seksu, anālo seksu, dziļo minetu, klasisko minetu un protams erotisko masāžu. Visi pakalpojumi tiek piedāvāti individuālā kārtā no dažādām Rīgas prostitūtām. Sazvanot kādu no Rīgas intīmmeitenēm neaizmirsti pateikt, ka atradi viņu kurtizanka.lv šeit ir lielākais intīmmeiteņu sludinājumu klāsts, visas Rīgas seksa pakalpojumu sniedzējas apkopotas vienā sludinājumu portālā.

RSS ziņasParakstīties jaunumiemReklāmaKontaktiPar MumsPartneru saitesSīkdatņu un privātuma politika

 
© 2010 - 2019 Kurtizanka.lv
Kurtizanka.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.